Zašto toliko volimo Samsung One UI?

Samsung One UI pokazuje koliko sitne stvari i detalji u interfejsu mogu da promene svakodnevni osećaj korišćenja telefona

Zašto toliko volimo Samsung One UI?

Samo jedan kratki osvrt na to koliko je Now Bar, odnosno Samsung verzija Live Activities funkcije, postao lepo optimizovan u One UI sistemu. Sve deluje čistije, preglednije i mnogo interaktivnije nego ranije.

Raspored obaveštenja sada izgleda izuzetno uredno, bilo da je reč o velikom prikazu muzičkog plejera preko celog ekrana, kompaktnim kontrolama za reprodukciju ili native Timer funkciji koja bez greške prati zadatke u pozadini.

Najbolji deo je to što sve deluje fluidno, brzo i prilagođeno korisniku. Animacije, kontrole i prikaz informacija imaju onu kombinaciju estetike i praktičnosti zbog koje Samsung korisnici često ostaju verni Galaxy telefonima.

Samsung One UI donosi osećaj potpune kontrole

Upravo taj nivo vizuelne dorade i funkcionalne kontrole razlog je zbog koga mnogi korisnici ne žele da pređu na drugi operativni sistem. One UI više nije samo Android sa Samsung dodacima, već zaokružen interfejs koji ima svoj karakter i jasnu logiku korišćenja, prenosi Reddit.

Koja One UI funkcija je vama najvažniji razlog da ostanete uz Samsung?

Ostani u toku

Prijavi se na newsletter listu i jednom nedeljno cemo ti poslati email sa najnovijim testovima i vestima iz sveta tehnologije.

Hvala!

Uspešno ste se prijavili na na naš newsletter! Proverite vaš email nalog kako bi potvrdili prijavu.

Komentari (4)
  1. Makindzo

    Nakostresim se svaki put kad me zena natera da joj namestim nesto na s25 ultra. Paklic.

  2. agasoft

    Na svakom mom telefonu je isti launcher, kakav crni One UI. Zlo i naopako. Ja nosim svoja podešavanja svuda sa sobom i kotrljam ih u svakom telefonu. TO što Samsung ne volem, to je već za drugi roman.

  3. sustersic

    Pokušao sam ženi da nešto namestim u podešavanjima pre par godina ... Mislim S9 da je bio ... Imao sam napad panike i nelagode od logike smeštaja pojedinih opcija u podešavanjima i batalio sam posao ... Sad ima neki FE ... Kolege na poslu godinama furaju Samsunge jer im je rečeno da je najbolji, kako A serija tako i S serija, samo ih smenjuju. Niko od njih nema pojma da se snađe u "najboljem okruženju" android sveta. Savkog dana prisustvujem bar jednoj "muci" da se nađe rešenje ... Samsung se kupuje po inerciji

  4. To je brend, bajo moj

Pridruži se diskusiji
Možda vam se svidi