Postoji veliki broj glasina koje govore da će kompanija Apple izraditi automobil. Nedavna angažovanja koja je kompanija učinila, od kojih su mnoga upravo iz automobilske industrije, govore upravo to. Iako je još uvek nejasno koje karakteristike će imati novi automobil, sigurni smo da mnoge zanima koliko će on koštati. Apple je u svakom slučaju poznat po nešto višim cenama, pa nema sumnje da i Apple Car očekuje tako nešto.
U tekstu koji se pojavio na Apple Car Fans sajtu možemo pročitati i intervju sa analitičarem Gen Munsterom, koji je procenio koliko misli da bi mogao da košta Apple Car – 75.000 dolara. Ova cena je viša od one koju smo ranije mogli čuti, jer je grupa analitičara prošle godine poručila da će se Apple Car prodavati po ceni od 55.000 dolara. Pored predviđanja cene, Munster takođe sugeriše da ćemo Apple Car videti 2019. ili 2020. godine.
Analitičari: objava iPhone SE telefona će Apple-u omogućiti da eksperimentiše sa cenom starijih modela
Izvor: Applecarfans
Sve informacije vezane za Apple, možete pogledati na Apple hub-u, na Benchmark sajtu
Ostani u toku
Prijavi se na newsletter listu i jednom nedeljno cemo ti poslati email sa najnovijim testovima i vestima iz sveta tehnologije.
Uspešno ste se prijavili na na naš newsletter! Proverite vaš email nalog kako bi potvrdili prijavu.
- Softver i servisi
- 2 min
Samsung zvanično potvrdio listu Galaxy uređaja koji za dve nedelje dobijaju Android 15 i One UI 7
Samsung je konačno pri kraju testiranja One UI 7 i uskoro će biti dostupan korisnicima u finalnoj verziji
- Softver i servisi
- 2 min
Google blokira YouTube video snimke u Operi i Firefox-u sa aktivinim blokatorima reklama, dok je Chrome maksimalno usporen
Google otežava blokiranje reklama na YouTube-u u Opera i Firefox pregledačima. Ni Chrome nije pošteđen
- Softver i servisi
- 2 min
Pažnja korisnicima Galaxy telefona, preko 30 modela starijih Samsung uređaja dobiće One UI 7
Samsung objavljuje spisak uređaja za nadogradnju na One UI 7 (Android 15), ali neke AI funkcije će biti ograničene
- Uređaji
- 2 min
Xiaomi priprema pravo iznenađenje, nakon preskupih flegšip modela, sledećeg meseca lansira telefon koji svako može da priušti
Xiaomi sprema Redmi Turbo 4 Pro, moćan i pristupačan telefon sa Snapdragon 8s Elite čipsetom, velikom baterijom i tankim okvirima, stiže u aprilu po ceni od samo 249 dolara
- Uređaji
- 2 min
EU saglasna, telefoni bez fizičkih konektora su sasvim OK i time praktično otvorila vrata za dolazak iPhone modela
EU regulative nisu prepreka za iPhone sa bežičnim punjenjem, ali Apple još nije spreman
- Hardver
- 9 min
Gigabyte GeForce RTX 5090 Gaming OC 32G – test
GeForce RTX 5090 donosi vrhunske performanse uz ogromnu snagu i potrošnju, ali opravdava li visoku cenu u poređenju sa slabijim modelima?
- Periferije
- 10 min
Logitech gaming noviteti: G915X Lightspeed & Logitech Pro 2 Lightspeed
Logitech G915X Lightspeed tastatura i Pro 2 Lightspeed miš su ažurirane verzije postojećih proizvoda, ali sa određenim unapređenjima i novim funkcijama.
- Hardver
- 17 min
MSI GeForce RTX 5070 12G Gaming Trio - test
Neural Rendering i AI asistencija menjaju način na koji igre rade i razvijaju se, dok RTX 5070 donosi novu generaciju performansi uz efikasniji dizajn
- Slušalice i zvučnici
- 10 min
Bang & Olufsen Beoplay Eleven recenzija - Zvuk visoke klase
Bang & Olufsen Beoplay Eleven su kombinacija vrhunskog zvuka i dizajna. Šta sve nude i kako rade, pročitajte u našoj recenziji.
Prijavi se na newsletter listu i jednom nedeljno cemo ti poslati email sa najnovijim testovima i vestima iz sveta tehnologije.
Uspešno ste se prijavili na na naš newsletter! Proverite vaš email nalog kako bi potvrdili prijavu.