Ubisoft, izdavač velikih franšiza kao što su Far Cry, Assassin’s Creed i Watch Dogs, širi se otvaranjem dva nova razvojna studija u Evropi ove godine. Prvi će biti otvoren u Berlinu u Nemačkoj, i sarađivaće blisko sa Ubisoft-ovim Blue Byte na još uvek nenajavljenom AAA naslovu. Blue Byte je studio koji je nedavno izradio Anno 2205 naslov, i asistirao Ubisoft Montreal studiju na razvoju For Honor i Rainbow Six Siege igara.
Ubisoft trenutno radi na novoj igri iz Assassin’s Creed franšize, za koju kompanija kaže da će biti objavljena onda kada bude spremna, ali rade i na drugim nenajavljenim projektima. Sa druge strane, Ubisoft otvara studio i u Francuskoj u Bordou, koji će asistirati ostalim kompanijinim studijima u Francuskoj, a to su timovi koji su izradili Ghost Recon: Wildlands, Steep i Just Dance 2017.
Širenje dolazi u neizvesno vreme za francusku kompaniju, kada se govori da bi mogao da ih preuzme Vivendi. Direktor Iv Žilemo već je najavio da neće zadržati tu poziciju ukoliko ih kupi Vivendi.
Ubisoft potvrdio da radi na Assassin’s Creed TV seriji
Izvor: Gamespot
Ostani u toku
Prijavi se na newsletter listu i jednom nedeljno cemo ti poslati email sa najnovijim testovima i vestima iz sveta tehnologije.
Uspešno ste se prijavili na na naš newsletter! Proverite vaš email nalog kako bi potvrdili prijavu.
- Softver i servisi
- 2 min
Google bez vašeg znanja skenira sve fotografije na telefonu, isključite ga jednim klikom
Google-ova nova funkcija izaziva zabrinutost zbog privatnosti jer je instalirana bez obaveštenja i dozvole korisnika.**
- Uređaji
- 2 min
Xiaomi 15 Ultra podržava razgovore bez mreže: dvosmerna komunikacija do 7 km bez interneta
Xiaomi je tokom prezentacije Xiaomi 15 Ultra otkrio nesvakidašnje komunikacione mogućnosti novog flegšip telefona
- Softver i servisi
- 2 min
Ovo su Samsung telefoni koji prvi dobijaju One UI 7, a evo i kada
Izgleda da će Samsung početi sa distribucijom One UI 7 ažuriranja od aprila. Ovo se poklapa sa dosadašnjim izveštajima i tempom izlaska beta verzija
- Biznis
- 4 min
iPhone 16e je kap koja je prelila čašu: Apple više nije luksuzna kompanija
Apple ima reputaciju ekskluzivnosti, ali to više jednostavno nije tačno
- Uređaji
- 2 min
Korisnici šokirani, Xiaomi 15 Ultra skuplji od iPhone 16 Pro Max u Evropi
Xiaomi objašnjava: Puni smo samopouzdanja da 15 Ultra zaista toliko vredi
- Periferije
- 8 min
Logitech POP Icon Combo recenzija - Moderna funkcionalnost
Logitech POP Icon Combo cilja da po znatno nižoj ceni ponudi mnoge od funkcionalnosti cenjene MX serije. Kako radi, pročitajte u našoj recenziji.
- Hardver
- 14 min
Gigabyte GeForce RTX 5080 Gaming OC 16G
Gigabyte GeForce RTX 5080 Gaming OC 16G zahvaljujući poboljšanom hardveru i AI interpolaciji frejmova DLSS 4, donosi vrhunske performanse
- Slušalice i zvučnici
- 11 min
HUAWEI FreeBuds Pro 4 recenzija - Pomeranje granica bežičnog zvuka
HUAWEI FreeBuds Pro 4 su prve bežične slušalice sa 2.3Mbit/s koje pružaju lossless kvalitet, uz jedan uslov. O čemu se radi, pročitajte u našoj recenziji.
Moto Tag recenzija - Svako bi trebao da ima bar jedan
Moto Tag je uređaj koji vam može pomoći da locirate i pronađete ključeve, telefon, automobil i još puno toga. O čemu se radi, pročitajte u našoj recenziji.
- Telefoni
- 13 min
Realme C75 test - Šampionska otpornost za ispod 200€
Realme C75 u klasu do 200 donosi flagship otpornost po IP69, MIL-STD-810H i TÜV Rheinland standardima. Kako radi ovaj telefon, pročitajte u našoj recenziji.
Prijavi se na newsletter listu i jednom nedeljno cemo ti poslati email sa najnovijim testovima i vestima iz sveta tehnologije.
Uspešno ste se prijavili na na naš newsletter! Proverite vaš email nalog kako bi potvrdili prijavu.