Otkrivene evropske cene Nexus 6 i 9 uređaja

Već tokom jučerašenjeg dana pojavile su se cene ovih uređaja na evropskom tržištu, a one potiču od nemačkih prodavaca Media Markt i Saturn

Google je juče otkrio Nexus 6 telefon koji je izradila Motorola, i Nexus 9 tablet koji je izradio HTC. Već tokom jučerašnjeg dana procurele su cene ovih uređaja na evropskom tržištu, a one potiču od nemačkih prodavaca Media Markt i Saturn.
Sada znamo da će Nexus 6 sa 32 GB interne memorije koštati 570 evra, dok će Nexus 6 sa 64 GB interne memorije imati cenu od 650 evra. Nexus 6 nema slot za microSD kartice, tako da je značajno istaći razliku kod ovih telefona.
Što se tiče Nexus 9 tableta, njegov osnovni model ima Wi-Fi povezivanje i 16 GB interne memorije a cena mu je 400 evra. Drugi model je sa 32 GB interne memorije i sa cenom od 490 evra. High-end model ima LTE povezivanje i 32 GB interne memorije a cena mu je 570 evra.
Izvor: GSMArena

Ostani u toku

Prijavi se na newsletter listu i jednom nedeljno cemo ti poslati email sa najnovijim testovima i vestima iz sveta tehnologije.

Hvala!

Uspešno ste se prijavili na na naš newsletter! Proverite vaš email nalog kako bi potvrdili prijavu.

Možda vam se svidi
Polisa privatnosti

Ova veb stranica koristi kolačiće kako bismo vam pružili najbolje moguće korisničko iskustvo.

Informacije o kolačićima se čuvaju u vašem pretraživaču i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kada se vratite na našu veb stranicu i pomažu našem timu da razume koje delove veb sajta smatrate najzanimljivijim i najkorisnijim.