Panasonic GH5 može da snima 4K @60FPS i 6K @30FPS video

Panasonic je upravo predstavio novu zver od fotoaparata - GH5, koji je pravi naslednik veoma dobro prihvaćenog GH4 modela

Panasonic je upravo predstavio novu zver od fotoaparata – GH5, koji je pravi naslednik veoma dobro prihvaćenog GH4 modela.Panasonic GH5 ima 18MP senzor, koji je sposoban da snima 4K video @60FPS, kao i 6K video @30FPS. Pored ovoga, fotoaparat će imati Micro Four Third objektive koji stižu u rasponima od 8-18mm, standarnih 12-60mm i 50-200mm, a svi imaju f/2.8 otvor blende. Kada su fotografije u pitanju, 8MP burst fotografije se snimaju u 60FPS, a imaju 10-bitnu podršku i 4.2.2 odnos.
panasonic2_2.jpgZa sada nema informacija o ceni Panasonic GH5 aparata, ali se uređaj na tržištu očekuje u prvoj polovini 2017. godine.Izvor: Engadget

Ostani u toku

Prijavi se na newsletter listu i jednom nedeljno cemo ti poslati email sa najnovijim testovima i vestima iz sveta tehnologije.

Hvala!

Uspešno ste se prijavili na na naš newsletter! Proverite vaš email nalog kako bi potvrdili prijavu.

Možda vam se svidi
Polisa privatnosti

Ova veb stranica koristi kolačiće kako bismo vam pružili najbolje moguće korisničko iskustvo.

Informacije o kolačićima se čuvaju u vašem pretraživaču i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kada se vratite na našu veb stranicu i pomažu našem timu da razume koje delove veb sajta smatrate najzanimljivijim i najkorisnijim.