Samsung započeo finalno testiranje softvera za Galaxy S25 FE, pitanje je da li stiže sa One UI 7 ili One UI 8?

Globalna verzija Galaxy S25 FE telefona se već uveliko testira, a očekuje se lansiranje sa One UI 8 i Androidom 16

Samsung započeo finalno testiranje softvera za Galaxy S25 FE, pitanje je da li stiže sa One UI 7 ili One UI 8?

Samsung ubrzano radi na softverskoj pripremi telefona Galaxy S25 FE, koji bi trebalo da debituje kasnije tokom godine. Najnovije informacije ukazuju na to da je globalna verzija ovog Fan Edition modela ušla u fazu aktivnog testiranja softvera, što potvrđuje prisustvo verzije sa oznakom S731BXXU0AYFB na Samsungovim serverima.

Ova oznaka će se vremenom menjati, jer se sa svakom izmenom u testiranju pojavljuje novi softverski build. Konačna verzija trebalo bi da donese stabilno korisničko iskustvo bez većih grešaka.

Prijavi se na nedeljni Benchmark newsletter
Hvala!

Uspešno ste se prijavili na na naš newsletter! Proverite vaš email nalog kako bi potvrdili prijavu.

Prethodne preliminarne informacije sugerišu da će S25 FE doneti minimalne promene u odnosu na standardni S25 kada je reč o čipsetu i kamerama, ali će zato po pitanju softverske podrške ponuditi ozbiljan adut, sedam godina ažuriranja operativnog sistema i bezbednosnih zakrpa.

Iako još nema zvanične potvrde da li će telefon stići sa One UI 7 ili One UI 8 interfejsom, očekuje se da će koristiti One UI 8 baziran na Androidu 16, s obzirom na to da će i predstojeći Galaxy preklopni modeli sledeće nedelje biti predstavljeni upravo s tim sistemom. Ukoliko se to potvrdi, Galaxy S25 FE bi mogao postati jedan od softverski najdugovečnijih telefona u Samsungovoj ponudi, prenosi Sammy Fans.

Ostani u toku

Prijavi se na newsletter listu i jednom nedeljno cemo ti poslati email sa najnovijim testovima i vestima iz sveta tehnologije.

Hvala!

Uspešno ste se prijavili na na naš newsletter! Proverite vaš email nalog kako bi potvrdili prijavu.

Komentari (0)

Nema komentara 😞

Trenutno nema komentara vezanih za ovu vest. Priključi se diskusiji na Benchmark forumu i budi prvi koje će ostaviti komentar na ovaj članak!

Pridruži se diskusiji
Možda vam se svidi
Polisa privatnosti

Ova veb stranica koristi kolačiće kako bismo vam pružili najbolje moguće korisničko iskustvo.

Informacije o kolačićima se čuvaju u vašem pretraživaču i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kada se vratite na našu veb stranicu i pomažu našem timu da razume koje delove veb sajta smatrate najzanimljivijim i najkorisnijim.